Zásady ochrany osobních údajů

sdílet
12

led

2024

Úvod

Alergologie je specializovaná oblast medicíny a naše webové stránky alergologie-mudrkovandova.cz poskytují komplexní informace ohledně alergií a jejich léčby. Vzhledem k povaze poskytovaných služeb a informací je nám jasné, jak důležitá je ochrana osobních údajů a soukromí našich uživatelů. Naše zásady ochrany osobních údajů proto slouží k transparentnímu vysvětlení, jak sbíráme, uchováváme, ochraňujeme a zpracováváme vaše osobní údaje. Chceme, aby jste zde našli odpovědi na všechny vaše otázky týkající se vašeho soukromí a informací, které nám poskytujete. Veškeré procesy zpracování dat na našich webových stránkách jsou prováděny v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Shromažďování a používání osobních údajů

Když navštívíte naše webové stránky, možná budeme shromažďovat určité informace, jako jsou údaje o procházených stránkách, vaší IP adrese, cookies a podrobnosti o vašem prohlížeči. Když se rozhodnete zanechat komentář, zaregistrovat se pro odběr novinek, nebo nás kontaktujete prostřednictvím e-mailu [email protected], můžeme od vás žádat o poskytnutí dalších osobních údajů, jako je jméno, e-mailová adresa a telefonní číslo. Provedením registrace nebo zasláním dotazu souhlasíte se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů pro účely nabízených služeb. Osobní údaje, které na našich stránkách poskytnete, využíváme výhradně k tomu, aby byla vaše interakce s naším webem co nejpřínosnější a v souladu s vašimi zájmy a požadavky, a také k zabezpečení právních nároků a ochrany našich právních zájmů.

Uchovávání a ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje shromážděné na naší webové stránce jsou chráněny proti neoprávněnému přístupu, ztrátě nebo zneužití. Používáme řadu bezpečnostních technologií a postupů, abychom zajistili, že údaje, které od vás shromažďujeme, jsou bezpečně uloženy a chráněny. Vaše osobní údaje uchováváme po dobu, která je nezbytně nutná pro splnění účelů uvedených v těchto zásadách ochrany osobních údajů, nebo po dobu stanovenou relevantními zákonnými předpisy. Máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu, smazání nebo omezení zpracování. V případě, že si přejete svá práva uplatnit nebo máte jakékoli dotazy týkající se ochrany vašich údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected].

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo obavy týkající se našich zásad ochrany osobních údajů nebo práce s vašimi osobními údaji se prosím obraťte na správce údajů, kterým je Lenka Novotná, Centrum Jižní Moravy, Příkop 4, 602 00 Brno, Česká republika. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že vaše soukromí je chráněno a vaše osobní údaje jsou zpracovány transparentní a bezpečnou cestou.

O autorovi

Lenka Novotná

Lenka Novotná

Jsem odbornice na alergologie s více než 20letou praxí v oboru. Pracuji v soukromé klinice v Brně, kde se specializuji především na diagnostiku a léčbu respiračních alergií. Věnuji se i výzkumu nových terapeutických metod alergií. Ve svém volném čase ráda píšu články a blogové příspěvky na téma alergie, aby se lidé mohli dozvědět více o tom, jak lépe žít s alergiemi.

Napsat komentář