Podmínky užívání

sdílet
12

led

2024

Úvodní ustanovení

Vítáme Vás na našich webových stránkách alergologie-mudrkovandova.cz, které se specializují na poskytování informací a služeb v oblasti alergologie. Tyto podmínky užívání (dále jen "Podmínky") se vztahují na veškerý obsah a služby dostupné na webovém portálu alergologie-mudrkovandova.cz. Užíváním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s Podmínkami užívání, které jsou závazné pro všechny návštěvníky a uživatele portálu. Pokud s Podmínkami nesouhlasíte, je potřeba se zdržet dalšího používání webu. Podmínky mohou být kdykoli aktualizované nebo změněny, a proto je důležité, abyste si je pravidelně přezkoumávali.

Použití obsahu webu

Obsah publikovaný na webových stránkách alergologie-mudrkovandova.cz je chráněn autorským zákonem a jeho použití je možné jen v souladu s těmito Podmínkami. Materiály a informace získané z tohoto webu můžete používat výhradně pro osobní, nekomerční účely. Kopírování, rozšiřování, přejímání, přeprodávání nebo jakékoliv jiné komerční využití obsahu bez písemného svolení vlastníka webu je přísně zakázáno. Zvláštní důraz klade web na ochranu duševního vlastnictví a důsledně vystupuje proti jeho porušování.

Ochrana osobních údajů

Web alergologie-mudrkovandova.cz se zavazuje chránit soukromí svých uživatelů. Veškeré osobní údaje získané prostřednictvím webu jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména pak s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Tyto údaje jsou využívány výhradně pro účely, pro které byly poskytnuty, a nejsou poskytovány třetím stranám bez vědomí a souhlasu uživatelů. Podrobnější informace o tom, jak chráníme Vaše osobní údaje, lze nalézt v sekci 'Ochrana osobních údajů'.

Změny a dostupnost webu

Vlastník webu si vyhrazuje právo kdykoliv a bez předchozího upozornění provádět změny obsahu, designu nebo funkčnosti webu. Zároveň není zaručena neustálá dostupnost webových stránek, ačkoli se provozovatel webu snaží zajistit maximální možnou dostupnost a funkčnost webové prezentace. V případě výskytu technických problémů nebo provádění údržby může být přístup k webu dočasně omezen nebo přerušen.

Závěrečná ustanovení

Tyto Podmínky užívání tvoří celou dohodu mezi Vámi a provozovatelem webu vztahující se k Vašemu používání webového portálu. Jakékoliv spory vyplývající z užívání těchto stránek budou řešeny v souladu s právním řádem České republiky a budou podléhat výlučné jurisdikci českých soudů. Kontakt na vlastníka webu: Lenka Novotná, Centrum Jižní Moravy, Příkop 4, 602 00 Brno, Česká republika, email: [email protected].

O autorovi

Lenka Novotná

Lenka Novotná

Jsem odbornice na alergologie s více než 20letou praxí v oboru. Pracuji v soukromé klinice v Brně, kde se specializuji především na diagnostiku a léčbu respiračních alergií. Věnuji se i výzkumu nových terapeutických metod alergií. Ve svém volném čase ráda píšu články a blogové příspěvky na téma alergie, aby se lidé mohli dozvědět více o tom, jak lépe žít s alergiemi.

Napsat komentář